Sıkça Sorulan Sorular

Kum boyama; Yüksek kaliteli mukavva üzerine laser kesimi ile çizilen karakterin renkli kumlarla boyanmasıdır.

Seçilen özel boyama kartlarında, bir birinden farklı birçok lisanslı ve lisansız çocukların beğenisine sunulmuş çizgi karakterleri bulunmaktadır. Boyanmak istenilen bölge cımbız yardımı ile kaldırılır. Yapışkanı açığa çıkan bölgeye kum dökülür. Öncelikle koyu renklerin (Siyah, kahverengi gibi…)  en son beyaz rengin boyanması tavsiye edilir. Tüm çizim görseldeki gibi veya çocuğun hayal gücüne göre boyandıktan sonra kart  jelatine koyulur ve kum boyama işlemi tamamlanır.

Açık Kum Boyama Kartı, Paketli Kum Boyama Kartı.

18’’, 14’’, Mini Shape, Super Shape, Lateks

Aşağıda örnekleri verilmiş olan karakterler, firmaların telif haklarını almış olduğu özel çizimlerdir. Bu karakterler telif hakkına sahip olan firmanın yasal izni olmadan herhangi bir ürün üzerinde kullanılamaz ve üretilemeler. Örneğin: ( Disney -Mickey Mouse ), ( Sanrio - Hello Kitty ) gibi...

Kırmızı Şato; Walt Disney (Disney / Pixar Cars, Disney / Pixar Cars 2, Disney Fairies, Disney / Pixar Finding Nemo, Handy Manny, Mickey Mouse Club House, Disney Phineas And Ferb, Disney Planes, Disney Princess ve Disney / Pixar Toy Story 3), Sanrio (Hello Kitty, My Melody, Chococat ) lisanslı karakterlerinin Türkiye haklarına sahiptir. Bu lisanslı karakterlere ait ürünler sıklıkla güncellenmektedir.

Kum boyama gibi, balonlarda da yukarıda bahsedilen lisans hakları konusu geçerlidir.

Lisans hakları kategorilere ayrılmıştır, ‘Kum Boyama’, ‘Balon’ gibi. Bu kategorilerden herhangi biri için sadece bir firma yasal izinlere sahiptir. Lisanslar birden fazla firmaya verilmemektedir.

Tüm ürünlerimiz yüzde yüz “Yerli” dir.

Kırmızı Şato sattığı tüm kum boyama ürünlerini  Ankara’ da kendi bünyesinde üretmektedir.

Kum çeşitleri/renkleri belli periyotlarda güncellenmektedir. Şuan 29 renk çeşidi bulunmaktadır.

Satın alınan tüm kum boyama ürünleri için kum ücretsiz olarak sağlanır. Bu miktar büyük kum boyama kartları ile beraber gönderilirken, paketli kum boyama kartlarında paketin içerisinde yer almaktadır.

Kargo süresi bölgeden bölgeye değişkenlik göstermektedir. 1-2 iş günü içerisinde ürün alıcıya teslim edilir. Online satış sitemiz olan market.kirmizisato.com’da yer alan ürünler, güncel ve stokta bulunan ürünlerdir. Sitemizden yer almayan ürünler için lütfen telefon, mail yada faks yolu ile bilgi isteyiniz.

Kargo ücretleri alıcıya aittir.

Kırmızı Şatonun ürettiği tüm ürünlerinde Avrupa Birliği tarafından belirlenmiş Standardlara uygun şekilde Türk Standartları Enstitüsü tarafından uyumlaştırılarak kabul edilen  “Çocukların Sağlığına Zararlı Değildir.”  TS EN-71 Oyuncak Güvenliği  standardı belgeleri vardır.

TOP