Franchıse

2007 yılında Ankara'da kurulan Kırmızı Şato, bugün dünyada 24 ülkede 100'ü aşkın aktivite konsepti işletiyor ve "Dünyanın En Büyük Oyuncak Aktivite Zinciri" olarak faaliyet gösteriyor. Ülkemizdeki faaliyetlerini, İstanbul, Ankara ve Antalya başta olmak üzere 24 ile yayılmış 45 şubesi ile Türkiye aktivite oyuncak endüstrisine öncülük ediyor.

Kırmızı Şato olarak başarı için çok yoğun çalışan sıra dışı insanlardan oluşan muhteşem bir takımımız var. Hedeflerimize ulaşırken ve kazanırken bizimle aynı aile içinde olmayı düşünerek başvuru yapan tüm franchise adaylarına şimdiden teşekkür etmek isteriz.

Neden Kırmızı Şato Franchise'si Olmalısınız?

Muhteşem Ürünler

Kırmızı Şato sürekli kendisini yenileyen ürün çeşitleriyle Alış-Veriş merkezlerindeki kiosk alanlarının vazgeçilmez olanağıdır. Franchise'lerimizle yeni ürünlerin ve promosyonların test aşamasında beraber çalışıyoruz ve kazanan çözümlere birlikte karar veriyoruz.

Ürün çeşitlerini görmek için tıklayabilirsiniz.

Kırmızı Şato Kum Boyama

Franchise Olma Süreci

Franchisee olma süreci ile ilgili adımları aşağıda görebilirsiniz.

Bilgi Alma

Franchise talepleri; web sitesinden başvuru, telefonla bilgi alma veya referans yöntemi ile gerçekleşebilir.

Başvuru

Başvuran kişi özgeçmişi, iş tecrübeleri ve referans bilgilerinin yer alacağı başvuru formunu doldurur.

Ön Görüşme

Başvuru yapan Franchise adaylarımızdan profili uygun görülenler daha detaylı görüşme yapmak için şirketimize davet edilirler.

İş Planı Sunumu

Ön görüşmesi olumlu geçen Franchise adaylarımızdan şirketimize sunması için bir İş Planı istenir.

Seçim

Adayın, işin başında birebir bulunacağı ve planda yer alanları başarıp başaramayacağına şirket yetkililerimiz tarafından karar verilir.

Protokol

Aday ile bir ön protokol imzalar ve isim hakkı bedelinin …. tl'sini ön ödeme olarak verir.

Kontrat ve Açılış

Kiralama, işlemi dekorasyon faaliyetleri başlar. Franchisee ile dükkan kiralama işlemleri tamamlanır ve kira kontratı imzalanır. Dükkan faaliyete geçtikten sonra Franchise sözleşmesi yapılır.

TOP