Kırmızı Şato Kum Boyama ve Balon Dünyası

Kırmızı Şato Kum Boyama ve Balon Stantları Alışveriş Merkezlerine kurulan, çocukların kum boyama etkinliği ile eğlenerek öğrenmelerine olanak sağlayan, kum boyama kartları ve balon satışının yapıldığı etkinlik alanlarıdır.Kırmızı Şato Kum Boyama ve Balon Stantları devamlı canlı ve renkli tasarımı ve sunduğu etkinlik hizmetiyle alışveriş merkezlerine sürekli bir canlılık katmaktadır. Kısacası çocukların vazgeçilmezidir.

TARİHÇE

2007 yılında Ankara’da kurulan firma, hem Dünyada hem de Türkiye’de tanınırlığını üst noktaya taşıdığı EGEM GRUP adıyla sektörde ki büyük bir boşluğu doldurmayı başarmıştır. KIRMIZI ŞATO Konseptiyle ürettiği ürünlerde çocuk sağlığını ön planda tutarak marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Üretimin tüm aşamalarında deneyimli ve uzman kadrosuyla Dünyada kum boyama setini üreten en büyük firma olmuştur. DISNEY’in verdiği FAMA (Facility and Merchandise Authorization – İşletme ve ürün yetki) belgesine sahip büyük bir kuruluş olarak yoluna devam eden firmamız, tüm dünyada geçerli olan Dünya Çalışma Örgütü’nün koşulları ile üretim yaparak ürünlerinin organik, doğal ve sağlıklı olduğunu belgelemektedir. İngiltere’nin önde gelen Bağımsız Denetim Firması tarafından her yıl denetimden geçen firmamız bu yolla dünya da sağlıklı ürün üreten firmalar arasında olmayı başarmıştır. KIRMIZI ŞATO “DISNEY”, “SANRIO - HELLO KITTY” ve “NILOYA” ile lisans sözleşmeleri yaparak hem marka değerini yükseltmekte hem de çocukları sevdikleri popüler karakterlerle buluşturarak ürettiği ürünlerle sürdürülebilir kalkınma sağlamaktadır.

KIRMIZI ŞATO, müşteri portföyünü iki ayrı gruba ayırmaktadır. Birinci müşteri grubu kendi iş modeli olan alış-veriş merkezlerinde kiralama yolu ile kurulan “Kırmız Şato Konsepti” İkinci müşteri grubu ise; Perakende mağazalara ürün sağlayan oyuncak dağıtıcısı firmalardır.

527 Yurt içi müşterisine ilaveten, Uluslararası platformlarda da faaliyet gösteren KIRMIZI ŞATO 24 ayrı ülkede toplamda 36 farklı firmaya ihracat gerçekleştirmektedir.

Yurt içi ve Yurt dışı dağıtım kanallarını, Ulusal Marketler, Yerel Marketler, Ulusal OyuncaMarketler, Yerel Oyuncak Marketler, Ulusal Kırtasiyeler, Yerel Kırtasiyeler, Kreşler, Anaokulları, Oteller, AVM’ler, Discount’lar ve Toptancılar oluşturmaktadır.

KIRMIZI ŞATO 5 yıldır dünyanın en büyük oyuncak fuarlarından olan Nürnberg/ALMANYA Oyuncak Fuarına katılarak vizyonunu geliştirmeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Çocukların ihtiyaçlarını karşılayacak modern, katılımcı ve konusunda profesyonel yetkinliğe sahip, zengin ve güncel bilgilerle donatılmış, uluslararası platformda çocuklarla iletişim kurabilecek becerilere ve sosyal bilince sahip, bireysel gelişime açık, katılımcı, dinamik, ahlaklı, etik ve toplum vicdanına saygı gösteren çocuklar yetiştirmek; alanında stratejik ve yürütülebilir bilimsel çalışma ve araştırmalar gerçekleştirerek modern ürünler üretmek; girişimci ve uluslararası işletme kültürünü teşvik ederek coğrafi konumu gereği bir merkez olma özelliği gösteren ülkemize ve tüm dünyaya sürdürülebilir, yenilikçi, sorumlu ve faydalı ürünler sunmak yoluyla toplumsal gelişime öncülük etmektir.

Vizyonumuz

Kırmızı Şato'nun vizyonu ise, Avrupa ve Asya kıtaları arasında köprü ve bir lojistik üs konumunda olan Türkiye'nin "modern ürünler ve çocuk etkinliklerinin oluşturulmasına, çocukların ve ailelerin ihtiyacı olan ve sürekli talep gören "eğitime yönelik ürünlerin" dinamik, yenilikçi ve değişime açık, güvenilen ve değer verilen, ulusal ve uluslararası düzeyde saygın, evrensel değerlere sahip ürünlerle hizmet vermek.

İşletmemizde iş ve işçi güvenliklerini temel alan sosyal uygunluk sertifikası BSCI ve Çevreye ormana duyarlı üretim gerçekleştirmek amacıyla FSC Sertifikası bulunmaktadır.

TOP